• Płatności

Płatności

Robiąc zakupy w naszym sklepie wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób płatności. Pamiętaj, że odbiór osobisty i przelew on-line będą najszybsze.

 

 

Płatność na konto przelewem bankowym

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas mail z potwierdzeniem zamówienia i danymi do wykonania przelewu. Dane będą na firmę GoldenLens.pl Stanisław Szymanek, do której należy sklep soczewkujemy.pl. Czas realizacji standardowego przelewu może trwać do 2 dni roboczych bądź do 5 dni w przypadku wpłaty na poczcie. Jeżeli nie otrzymamy Twojego przelewu, przyślemy Ci przypomnienie mailem.

Dane do przelewu
GoldenLens.pl Stanisław Szymanek
ul. Taborowa 18
02-699 Warszawa
Nr konta: 15 1090 1870 0000 0001 1737 2560

W tytule przelewu podaj numer zamówienia.

 

Przelewem on-line lub kartą

Za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności elektronicznych Przelewy24 możesz zapłacić:

  1. Szybkim przelewem elektronicznym z większości polskich banków. Lista wszystkich dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia.
  2. Kartą kredytową: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
 

Płatność przy odbiorze

Wybierając przesyłkę pobraniową możesz zapłacić gotówką kurierowi po otrzymaniu swojej przesyłki. Możesz także zapłacić gotówką lub kartą odbierając swoje zamówienie w siedzibie naszej firmy. 


Warto pamiętać

° Jeżeli chcesz jak najszybciej otrzymać swoje soczewki, wybierz płatność przy odbiorze, przez Przelewy24 lub odbierz je osobiście.
° Weryfikacja płatności trwa wtedy do kilkunastu minut i od razu będziemy mogli przekazać Twoje zamówienie do realizacji.
° Płatność na konto bankowe potrwa dłużej, bo musimy zaksięgować Twój przelew. Czas realizacji standardowego przelewu to 1-2 dni robocze.