• Płyn do soczewek twardych 3x Regard K (120ml) + pojemnik

Zestaw trzech płynów Regard K RGP (120 ml) wraz z pojemnikiem na soczewki. Płyn przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów sztywnych, gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych.

Brak towaru
85.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.5
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Punkty Poczta 15.5
Paczkomaty InPost 16
Pocztex Kurier 17
Dostępność Niedostępny

Regard K RGP to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone dezynfekcji, przechowywania, zwilżania i pielęgnacji gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych. Wyjątkowa formuła oparta na cząsteczce OxyChlorite, która dezynfekuje soczewki w pojemniku, a na powierzchni oka rozkłada się tworząc sól, wodę i tlen. Ponadto, wyjątkowe połączenie związków powierzchniowo czynnych, nawilżających i lepkich sprawia, ze Regard K RGP jest uniwersalnym roztworem do pielęgnacji soczewek RGP.

Niepowodujący zarysowań środek czyszczący (Pluronic F127) zawarty w preparacie Regard K RGP nie przestaje działać po ręcznym umyciu soczewek kontaktowych. REGARD K RGP nadal czyści soczewki pozostawione na noc w pojemniku, rozpuszczając oleje i pozostałości kosmetyków, neutralizując polaryzacje i rozrywając wiązania łączące powierzchnię soczewki z osadami.

W ciągu 2-4 godzin eliminuje bakterie:
- Pseudomonas aeruginosa
- Serratia marcescens
- Staphylococcus aureus

Ogranicza ilość drożdżaków Candida o 1 log (90% redukcji). Blokuje wzrost grzybów Fusarium i ogranicza ich ilość o 1 log w czasie 24 godzin.

Nie zawiera uczulających konserwantów.

Ulotka informacyjna Regard K RGP (kliknij tutaj).

Producent Vita Research Srl
Pojemność 120 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak