• O nas

o-nas-1-.png


Soczewkujemy.pl to soczewki renomowanych producentów, szybkie i wygodne zakupy, nawet do 50% niższe ceny oraz  wiedza i doświadczenie specjalistów.


Sklep Soczewkujemy.pl powstał, aby każdy dzień był dobrym dniem dla Twoich oczu. 
 
Oferujemy tylko oryginalne, najwyższej jakości soczewki kontaktowe renomowanych firm: Cooper VisionJohnson&JohnsonBAUSCH+LOMB i Gelflex, w tym popularne marki BiofinityAcuvuePureVisionSofLens. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki asortyment kropli do oczu, przyssawek do soczewek zarówno miękkich jak i twardych oraz takie nowości, jak rewolucyjny kompres termiczny na oczy podłączany pod USB. Współpracujemy bezpośrednio z doświadczonym dystrybutorem będącym na rynku od 1994 roku, dzięki czemu możemy zaoferować jedne z najlepszych cen na rynku. W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres miękkich soczewek kontaktowych sferycznych i asferycznych w tym silikonowo-hydrożelowych, torycznych oraz spełniające najwyższe normy skandynawskie preparaty do profesjonalnej pielęgnacji soczewek. W naszym magazynie dostępnych od ręki jest 90% produktów z naszej oferty. 

 

Od 2012 roku rozwijamy sklep internetowy, z myślą aby Twoje zakupy były tak szybkie i wygodne jak to tylko możliwe. Teraz możesz zamówić soczewki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a my w ciągu kilku dni dostarczymy je bezpośrednio do twoich drzwi na terenie całej Polski. Dzięki bezpośredniej sprzedaży obniżamy zbędne koszty, a różnicę przekażemy Tobie, tak abyś nie musiał przepłacać.

 

Z początkiem 2014 roku zmieniliśmy nazwę na Soczewkujemy.pl, aby można nas było łatwiej znaleźć w internecie. Wprowadziliśmy nowe rozwiązania, dzięki czemu Twoje zakupy są jeszcze szybsze i wygodniejsze. Zależy nam żebyś był zadowolony, dlatego wydłużyliśmy czas na zwrot towaru do 30 dni bez podania przyczyny. Jednocześnie staramy się, aby większość wysyłek dotarła do Ciebie do 5 dni, często udaje nam się to dużo wcześniej. Od początku dbamy o niskie ceny, dlatego przygotowaliśmy zestawy dzięki którym Twoje soczewki będą jeszcze tańsze. Przygotowaliśmy też Newsletter, aby móc informować Cię o specjalnie dla Ciebie przygotowanych promocjach. To co się nie zmieniło to specjaliści stojący za naszym sklepem i to, że zawsze możesz liczyć na naszą radę.

 

Soczewkujemy.pl | Dzień dobry dla oczu

Operatorem sklepu jest firma:

GoldenLens.pl Stanisław Szymanek
Ul. Taborowa 18
02-699 Warszawa

NIP: 1231261965
REGON: 145857260