• Płyny do soczewek

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment płynów do soczewek zarówno miękkich jak i twardych, kropli do oczu, przyssawek do oraz takie nowości, jak rewolucyjny kompres termiczny na oczy EyeBag. Płyny dostępnę są w opakowaniach od 100 ml do 360 ml, a także w zestawach.

Aby przejść do płynów do soczewek marek Piiloset, Baush&Lomb oraz Menicon, kliknij poniższy banner:

Płyny do soczewek


Płyny do soczewek

Płyn do soczewek kontaktowych to jedno z niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji szkieł kontaktowych. W przypadku, gdy korzystamy z soczewek kontaktowych o częstym trybie wymiany, by zachować ich czystość i higienę, konieczne jest przechowywanie szkieł w specjalnym płynie.

Zasady higieny podczas użytkowania szkieł kontaktowych:

Właściwy płyn pielęgnacyjny jest niezbędny do tego, by cieszyć się komfortem w trakcie noszenia szkieł długoterminowych. Jego zadaniem jest wyczyszczenie powierzchni soczewek z osadu lipidowego, zdezynfekowanie i oczyszczenie ich z mikroorganizmów, płukanie, nawilżenie i w rezultacie odświeżenie szkieł kontaktowych. Dzięki temu soczewki długoterminowe można nosić codziennie, nie narażając się na nieprzyjemne infekcje oczu oraz choroby.

Najlepsze płyny do soczewek – specjalnie dla Ciebie!

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć płyny do soczewek wielu różnych producentów, w tym między innymi:

Jak znaleźć najlepszy płyn dla siebie?

Płyny do soczewek w ofercie naszego sklepu internetowego są sprzedawane w opakowaniach od 100 do 360 ml. Mniejsze buteleczki doskonale sprawdzą się w podróży (nawet w trakcie lotu samolotem), większe można przechowywać w domowej łazience. Jeśli cierpisz na podrażnienie oczu lub alergię, warto wybrać płyny, które są specjalnie dostosowane do oczu wrażliwych i są nieuczulające (np. seria doskonałych płynów do soczewek marki Piiloset).

W naszym sklepie na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania w 100%!

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres miękkich soczewek kontaktowych sferycznych i asferycznych w tym silikonowo-hydrożelowych, torycznych oraz spełniające najwyższe normy skandynawskie preparaty do profesjonalnej pielęgnacji soczewek. W naszym magazynie dostępnych od ręki jest 90% produktów z naszej oferty.