• Soczewki kontaktowe

W naszym sklepie oferujemy tylko oryginalne, najwyższej jakości soczewki kontaktowe renomowanych firm: BAUSCH+LOMB, Cooper Vision, Johnson&Johnson i Gelflex, w tym popularne marki Biofinity, Frequency, Acuvue Oasys, PureVision, SofLens i Sofclear. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment soczewek miesięcznych, dwutygodniowych oraz jednodniowych, a wśród nich soczewki asferyczne, toryczne (astygmatyzm), multifokalne (progresywne) i kolorowe.

Aby przejść do produktów Baush&Lomb, kliknij poniższy banner:

Najnowocześniejsze soczewki

 

Soczewki kontaktowe

Szkła kontaktowe to obecnie najwygodniejsza metoda, aby skorygować wadę wzroku. Soczewki kontaktowe nie brudzą się w trakcie noszenia, nie parują i umożliwiają komfortowe uprawianie sportów. Chcesz się pozbyć okularów i wymienić je na bardziej innowacyjne rozwiązanie? Skorzystaj z naszej oferty!

Jakie rodzaje soczewek są dostępne na rynku?

Soczewki kontaktowe występują w kilku różnych wariantach. Wyróżniamy szkła:

Niektóre modele mogą być noszone zarówno w dzień, jak i w nocy, inne są dedykowane do regularnej wymiany (w trybie codziennym, tygodniowym lub miesięcznym). Moc korekcji soczewek może wynosić od +15,00 do -20,00 dioptrii, dzięki czemu mogą je dopasować nawet osoby z dużą wadą wzroku. O czym należy pamiętać, zanim zdecydujesz się na zakup soczewek?

Jak wybrać odpowiednie soczewki?

Zanim zdecydujesz się na wymianę okularów na szkła kontaktowe, zadbaj o to, by zrobić aktualne badanie wzroku. Inne ważne aspekty, to dostosowanie rodzaju soczewek do potrzeb. W zależności od modelu możesz spotkać szkła o różnym stopniu uwodnienia, co wpływa na komfort noszenia szkieł i tryb ich wymiany. W Soczewkujemy.pl oferujemy tylko oryginalne i nowoczesne modele soczewek, dedykowane krótkowidzom, dalekowidzom, a nawet osobom z astygmatyzmem.

Pamiętaj o tym, że soczewki kontaktowe, zwłaszcza te z częstym trybem wymiany, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz szereg akcesoriów oraz specjalistyczne płyny, dzięki którym Twoje szkła kontaktowe zachowają świeżość. Dla alergików i osób o wrażliwych oczach także mamy doskonałą ofertę!

Soczewki kontaktowe w ofercie Soczewkujemy.pl

W Soczewkujemy.pl stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i zdrowie narządu wzroku. W naszej ofercie znajdziesz tylko oryginalne szkła kontaktowe, renomowanych producentów, jak MeniconJohnson&Johnson, Cooper Vision, Bausch+Lomb oraz Gelflex.

Interesują Cię jednodniowe soczewki Acuvue? Szukasz kolorowych szkieł kontaktowych? A może zależy Ci na miesięcznych szkłach SofLens? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że mamy najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu!

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres miękkich soczewek kontaktowych sferycznych i asferycznych w tym silikonowo-hydrożelowych, torycznych oraz spełniające najwyższe normy skandynawskie preparaty do profesjonalnej pielęgnacji soczewek. W naszym magazynie dostępnych od ręki jest 90% produktów z naszej oferty.