• OneStep do miękkich i twardych (360ml)

Piiloset OneStep to skuteczny i łatwy w użyciu system do dezynfekcji wszystkich typów soczewek kontaktowych (miękkich, twardych, hybrydowych). Wyjątkową skuteczność dezynfekcji zapewnia połączenie właściwości dezynfekujących 3% nadtlenku wodoru i specjalnej konstrukcji pojemnika OneStep. Gruntownie oczyszczone soczewki dłużej utrzymują nawilżenie i są bardziej komfortowe w noszeniu.

Brak towaru
59.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Punkty Poczta 14
Pocztex Kurier 15
Paczkomaty InPost 16
Dostępność Niedostępny

System na bazie nadtlenku wodoru przeznaczony do dezynfekcji, oczyszczania i zobojętniania wszystkich typów soczewek kontaktowych, w tym hybrydowych. OneStep nie zawiera żadnych konserwantów, dzięki czemu świetnie nadaje się do dezynfekcji soczewek noszonych przez osoby mające bardzo wrażliwe oczy. Jest również idealnym rozwiązaniem, jeżeli soczewki wymagają bardzo dokładnego czyszczenia.

Wskazówki do stosowania

OneStep należy zawsze stosować razem z pojemnikiem na soczewki OneStep. Kiedy nadtlenek wodoru oczyszcza i dezynfekuje soczewki, znajdujący się w pojemniku pierścień neutralizujący rozkłada roztwór na wodę i tlen. Cały proces trwa 6 godzin. Zdezynfekowane soczewki można przemyć przed założeniem roztworem soli fizjologicznej Piiloset SAL, Piiloset BioSoak lub roztworem do pielęgnacji Piiloset BioTwin. Zużyć w ciągu 2 m-cy od otwarcia opakowania.

Ulotka informacyjna (kliknij tutaj)

Producent Piiloset
Pojemność 360 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak