• 7 powodów

dlaczego-u-nas.png


Tworzymy nasz sklep z myślą, aby zakupy soczewek były tak szybkie i wygodne jak to tylko możliwe. Obniżamy przy tym zbędne koszty, abyś nie musiał przepłacać.

1  

Do 50% taniej niż w sklepach stacjonarnych 
Oferujemy najwyższej jakości soczewki, płyny i akcesoria nawet do 50% taniej niż w stacjonarnych punktach sprzedaży. Możemy sobie na to pozwolić ponieważ współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem soczewek i dzięki bezpośredniej sprzedaży obniżamy koszty tak, abyś nie musiał przepłacać.

2

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin
Cenimy Twój czas, dlatego ponad 95% wszystkich zamówień wysyłamy tego samego dnia, a najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

3

Zestawy nawet 70 zł taniej
Kupując zapas soczewek z płynem na pół roku korzystasz z rabatu i oszczędzasz na dostawie, razem nawet do 70zł na jednym zestawie. A do tego zakupy soczewek na ten czas masz już z głowy.

4

Do 30 dni zwrot bez podania przyczyny
Kupując u nas soczewki nie muszisz się o nic martwić. Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu w ciągu 30 dni wymienimy za darmo każde nieotwarte pudełko bez podania przyczyny. Pokryjemy nawet za Ciebie koszty wysyłki zwrotnej!

5

Wsparcie specjalisty
W każdej chwili służymy specjalistyczną wiedzą i pomocą. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas, a my przekażemy pytanie do naszego specjalisty. Już nawet w ciągu 48 godzin otrzymasz odpowiedź od lekarza okulisty.

6

Bezpieczne zakupy
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych na każym etapie zakupów. Robimy to zarówno w trakcie rejestracji jak i płatności. Wszystkie przesyłane przez Ciebie dane są profesjonalnie chronione certyfikatem SSL, płatności obsługuje bezpieczna platforma transakcyjna Blue Media S.A..

7 Działamy zgodnie z RODO
Działamy zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27/04/2016 ("RODO"). W każdej chwili masz dostęp o informacji, jakie Twoje dane posiadamy oraz zażądać ich poprawienia lub usunięcia.