• Miru 1Day UpSide

W naszym sklepie oferujemy tylko oryginalne, najwyższej jakości soczewki kontaktowe renomowanych firm: MeniconBAUSCH+LOMB, Cooper Vision, Johnson&Johnson i Gelflex, w tym popularne marki Biofinity, Frequency, Acuvue Oasys, PureVision, SofLens i Sofclear. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment soczewek miesięcznych, dwutygodniowych oraz jednodniowych, a wśród nich soczewki asferyczne, toryczne (astygmatyzm), multifokalne (progresywne) i kolorowe.

Kliknij, aby przejść do produktów Miru 1day UpSide.

Dlaczego Miru 1day UpSide?

Zacznijmy od tego, że w produkcji soczewek 1day UpSide uczestniczyli Klienci. A w jaki sposób? Soczewki 1day UpSide są dla nich, dlatego producent wysłuchał ich opinii. Po rozmowach z Użytkownikami jednodniowych soczewek kontaktowych, o doświadczeniach w używaniu, zakładaniu soczewek wie, co jest dla nich ważne. Wie także, że Użytkownikom zależy na czystych i bezpiecznych dla zdrowia soczewkach, a szczególnie na ich bezproblemowym zakładaniu.
Dzięki nowemu podejściu Japoński producent soczewek kontaktowych Menicon stworzył markę soczewek kontaktowych wykonanych z wysoko oddychającego i wyjątkowo miękkiego materiału. Soczewki zostały umieszczone w opakowaniu nowego typu, umozliwiającym higieniczne i bezproblemowe zakładanie. Co ważne, Miru 1day UpSide, to PIERWSZA i JEDYNA jednodniowa soczewka silikonowo-hydrożelowa, w której została zastosowana technologia Smart Touch.

Co odróżnia Miru UpSide od innych soczewek jednodniowych?

Przepuszczalność tlenu, to jedna z najważniejszych cech soczewek. Soczewki 1day UpSide mają zwiększoną przepuszczalność tlenu nawet trzykrotnie w porównaniu do innych produktów na rynku. Oczy, które otrzymują większą ilość tlenu, są bielsze i pozwalają Użytkownikowi nosić soczewki bez problemów od rana do wieczora. Dk/t dla Miru 1day wynosi 91, gdzie dla 1Day Acuvue Moist ten parametr wynosi 33, a dla Dailies AquaComfort PLUS już tylko 28.

Higieniczne zakładanie soczewek

Miru 1day UpSide zakładasz o wiele łatwiej, a w zasadzie zupełnie bezproblemowo. Co więcej, technologia zastosowana w tych soczewkach pozwala ograniczyć przedostawanie się za soczewkę kontaktową drażniących włosków, olejów z mydła i kremów do rąk czy innych szkodliwych zanieczyszczeń podczas zakładania. Dziś wiemy, że aż 80% Użytkowników chciałoby zakładać soczewki szybciej i w łatwiejszy sposób. Rozwiązanie? Soczewki ZAWSZE umieszczone właściwą stroną do góry i tym samym zawsze od razu gotowe do użycia. Dodatkowo wyjątkowa konstrukcja sprawia, że soczewka utrzymuje odpowiedni kształt, co również ułatwia jej zakładanie. To wszystko sprawia, że 1day UpSide zakładasz aż 50% szybciej! A im szybciej, tym niej stresu. :) Pomyśl - rano się spieszysz, na nic nie masz czasu, więc po co miałbyś się jeszcze zastanawiać czy soczewka ustawiła się odpowiednią stroną do góry? Z Miru 1day UpSide już nie musisz!

Łatwe zakładanie, czyli?

Soczewki Miru UpSide mają wyjątkowe opakowanie, którego nie znajdziesz w innych soczewkach. Jest pomysłowo zaprojektowane, ponieważ posiada jedyną w swoim rodzaju strefę stabilizującą, tzw. Smart Zone, która utrzymuje soczewkę kontaktową w odpowiedniej pozycji i ułatwia wyjęcie jej z opakowania. Aby zdjąć ją ze strefy stabilizującej, wystarczy chwycić ją opuszkami palców. Nie musisz dotykać wewnętrznej strony soczewki, nie musisz sprawdzać czy soczewka jest ustawiona odpowiednią stroną do góry, bo... jest. To właśnie daje Ci technologia Smart Touch. Zresztą - czy gdybyśmy się mylili, nazwalibyśmy nasze soczewki UpSide? :)

To zakładanie Miru 1day UpSide jest rzeczywiście tak proste jak 2+2?

Dokładnie, jak 2+2, bo założysz soczewkę jedynie w 4 krokach:

1. Otwórz opakowanie, odrywając folię ochronną
2. Chwyć soczewkę opuszkami kciuka i palca wskazującego
3. Umieść soczewkę na palcu wskazującym - soczewka jest od razu prawidłowo ustawiona i gotowa do założenia
4. Załóż soczewkę kontaktową na oko

Gotowe! Nie pozostaje nic więcej, jak wybróbować nasze soczewki. Aby to zrobić...