• Bausch&Lomb

Bausch&Lomb

Produkty Bausch & Lomb

Soczewki Bausch & Lomb to produkt dedykowany osobom, które cenią sobie komfort oraz wygodę w trakcie korzystania ze szkieł kontaktowych, zarówno tych jednodniowych, jak i długoterminowych soczewek dwutygodniowych lub miesięcznych.

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć nowoczesne szkła kontaktowe Bausch & Lomb, które bardzo szybko dopasowują się do oka i są odporne na powstawanie osadów białkowych. Soczewki te są komfortowe, zapewniają optymalne nawilżenie oka i gwarantują najwyższą wygodę użytkowania z zachowaniem doskonałej ostrości widzenia.

Dla kogo są polecane soczewki Bausch & Lomb?

Soczewki Bausch & Lomb to szkła kontaktowe polecane dla osób:

Aktywnych

Pracujących dużo przy komputerze

wrażliwych oczach

Cierpiących na alergie lub zespół suchego oka

Soczewki Bausch & Lomb

W naszej ofercie znajdziesz soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne, o różnej rozpiętości mocy, dopasowanej do Twojej wady wzroku. Niezależnie od tego, czy masz problemy z krótkowzrocznością, czy z nadwzrocznością, czy masz dwie różne wady na obu oczach, znajdziemy dla Ciebie dobre rozwiązanie, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Softlens 59 - soczewki kontaktowe SofLens 59 to szkła kontaktowe wykonane z wysokouwodnionego materiału hydrożelowego Hilafilcon B. Są odporne na osadzanie się złogów białkowych.

PureVision - soczewki kontaktowe PureVision zostały wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zastosowana w nich technologia pozwala na ostre i wyraźne widzenie, nawet przy słabym oświetleniu.

Płyn do soczewek Bausch & Lomb

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć specjalistyczny płyny przeznaczonego do pielęgnacji szkieł kontaktowych. Dzięki odpowiednio dobranemu płynowi, Twoje szkła kontaktowe nie będą nadmiernie wysychać, a ich noszenie będzie bardzo komfortowe.