• Bausch&Lomb

W naszym sklepie oferujemy tylko oryginalne, najwyższej jakości soczewki kontaktowe renomowanych firm: BAUSCH+LOMB, Cooper Vision, Johnson&Johnson i Gelflex, w tym popularne marki Biofinity, Frequency, Acuvue Oasys, PureVision, SofLens i Sofclear. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment soczewek miesięcznych, dwutygodniowych oraz jednodniowych, a wśród nich soczewki asferyczne, toryczne (astygmatyzm), multifokalne (progresywne) i kolorowe.

Aby przejść do produktów Baush&Lomb, kliknij poniższy banner:

Bausch&Lomb


Produkty Bausch&Lomb

Soczewki Bausch&Lomb to produkt dedykowany osobom, które cenią sobie komfort oraz wygodę w trakcie korzystania ze szkieł kontaktowych, zarówno tych jednodniowych, jak i długoterminowych soczewek miesięcznych.

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć nowoczesne szkła kontaktowe Bausch&Lomb, które bardzo szybko dopasowują się do oka i są odporne na powstawanie osadów białkowych. Soczewki te są komfortowe, zapewniają optymalne nawilżenie oka i gwarantują najwyższą wygodę użytkowania z zachowaniem doskonałej ostrości widzenia.

Dla kogo są polecane soczewki Bausch&Lomb?

Soczewki Bausch&Lomb to szkła kontaktowe polecane dla osób:

  • Aktywnych
  • Pracujących dużo przy komputerze
  • Z wrażliwymi oczami
  • Cierpiących na alergie lub zespół suchego oka

Soczewki Bausch&Lomb

W naszej ofercie znajdziesz soczewki miesięczne o różnej rozpiętości mocy, dopasowanej do Twojej wady wzroku. Niezależnie od tego, czy masz problemy z krótkowzrocznością, czy z nadwzrocznością, czy masz dwie różne wady na obu oczach, znajdziemy dla Ciebie dobre rozwiązanie, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Softlens 59 - soczewki kontaktowe SofLens 59 to szkła kontaktowe wykonane z wysokouwodnionego materiału hydrożelowego Hilafilcon B. Są odporne na osadzanie się złogów białkowych.

PureVision - soczewki kontaktowe PureVision zostały wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, zastosowana w nich technologia pozwala na ostre i wyraźne widzenie, nawet przy słabym oświetleniu.

Płyny do soczewek Bausch&Lomb

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć specjalistyczny płyny przeznaczonego do pielęgnacji szkieł kontaktowych. Dzięki odpowiednio dobranemu płynowi, Twoje szkła kontaktowe nie będą nadmiernie wysychać, a ich noszenie będzie bardzo komfortowe. Do soczewek twardych polecamy Boston Simplus, natomiast do miękkich płyny z serii ReNu oraz BioTrue.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres miękkich soczewek kontaktowych sferycznych i asferycznych w tym silikonowo-hydrożelowych, torycznych oraz spełniające najwyższe normy skandynawskie preparaty do profesjonalnej pielęgnacji soczewek. W naszym magazynie dostępnych od ręki jest 90% produktów z naszej oferty.