• Cooper Vision

W naszym sklepie oferujemy tylko oryginalne, najwyższej jakości soczewki kontaktowe renomowanych firm: Cooper Vision, BAUSCH+LOMB, Johnson&Johnson i Gelflex, w tym popularne marki Biofinity, Frequency, Acuvue Oasys, PureVision, SofLens i Sofclear. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment soczewek miesięcznych, dwutygodniowych oraz jednodniowych, a wśród nich soczewki asferyczne, toryczne (astygmatyzm), multifokalne (progresywne) i kolorowe.

Aby przejść do soczewek Cooper Vision Biofinity oraz Frequency 55 Aspheric, kliknij poniższy banner:

Cooper Vision


Firma Cooper Vision to pionier na rynku szkieł kontaktowych. Soczewki sygnowane tą marką, takie jak Biofinity, Clariti, MyDay i Proclear są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie! Wysokiej jakości szkła kontaktowe Cooper Vision są elastyczne, miękkie i doskonale nawilżone. Dzięki zastosowaniu opatentowanej przez Cooper Vision technologii produkcji materiałowej AQUAFORM charakteryzuje je wysoka przepuszczalność tlenowa i wysokie uwodnienie.

Produkty Cooper Vision

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć między innymi szkła kontaktowe Biofinity oraz Biofinity XRBiofinity Toric, Biofinity Multifocal oraz innowacyjne soczewki Expression Colors.

Biofinity Toric

Biofinity Toric to soczewki najwyższej jakości przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Soczewki te korygują wady wzroku i przepuszczają do oka duże ilości tlenu, dzięki czemu ich użytkowanie jest komfortowe i bezpieczne

Biofinity XR

Biofinity XR to soczewki o rozszerzonych mocach, w których również zastosowano unikalną technologię AQUAFORM, dzięki czemu szkła kontaktowe łączą w sobie wysoką przepuszczalność tlenową z wysokim uwodnieniem. Biofinity XR to lepsza ostrość widzenia i komfort noszenia o każdej porze dnia i nocy.

Expressions Colors

Nowoczesne miękkie szkła kontaktowe Expressions Colors to produkt dostępny w siedmiu różnych kolorach, oddających wygląd prawdziwego wzoru tęczówki. Dostępne w ofercie sklepu kolory to ciemnoniebieski, jasnoniebieski, morski, zielony, szary, orzechowy oraz brązowy.

Dlaczego warto postawić na Cooper Vision?

Szkła kontaktowe Cooper Vision charakteryzuje wysokie uwodnienie oraz maksymalna przepuszczalność dla tlenu. Soczewki te są polecane przez specjalistów - nie tylko dla osób krótko i dalekowzrocznych, ale także dla pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia kanalików łzowych, astygmatyzm, prezbiopię lub starczowzroczność. Cooper Vision to produkty dla osób, którym zależy na najwyższym komforcie przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia!

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres miękkich soczewek kontaktowych sferycznych i asferycznych w tym silikonowo-hydrożelowych, torycznych oraz spełniające najwyższe normy skandynawskie preparaty do profesjonalnej pielęgnacji soczewek. W naszym magazynie dostępnych od ręki jest 90% produktów z naszej oferty.