• Cooper Vision

Cooper Vision

Firma Cooper Vision to pionier na rynku szkieł kontaktowych. Soczewki sygnowane tą marką, takie jak Biofinity, Clariti, MyDay i Proclear są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie! Wysokiej jakości szkła kontaktowe Cooper Vision są elastyczne, miękkie i doskonale nawilżone. Dzięki zastosowaniu opatentowanej przez Cooper Vision technologii produkcji materiałowej AQUAFORM charakteryzuje je wysoka przepuszczalność tlenowa i wysokie uwodnienie.

Produkty Cooper Vision

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć między innymi szkła kontaktowe Biofinity Toric, Biofinity XR oraz innowacyjne soczewki Expression Colors.

Biofinity Toric

Biofinity Toric to soczewki najwyższej jakości przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Soczewki te korygują wady wzroku i przepuszczają do oka duże ilości tlenu, dzięki czemu ich użytkowanie jest komfortowe i bezpieczne

Biofinity XR

Biofinity XR to soczewki, w których również zastosowano unikalną technologię AQUAFORM, dzięki czemu szkła kontaktowe łączą w sobie wysoką przepuszczalność tlenową z wysokim uwodnieniem. Biofinity XR to lepsza ostrość widzenia i komfort noszenia o każdej porze dnia i nocy.

Expressions Colors

Nowoczesne miękkie szkła kontaktowe Expressions Colors to produkt dostępny w siedmiu różnych kolorach, oddających wygląd prawdziwego wzoru tęczówki. Dostępne w ofercie sklepu kolory to ciemnoniebieski, jasnoniebieski, morski, zielony, szary, orzechowy oraz brązowy.

Dlaczego warto postawić na Cooper Vision?

Szkła kontaktowe Cooper Vision charakteryzuje wysokie uwodnienie oraz maksymalna przepuszczalność dla tlenu. Soczewki te są polecane przez specjalistów - nie tylko dla osób krótko i dalekowzrocznych, ale także dla pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia kanalików łzowych, astygmatyzm, prezbiopię lub starczowzroczność. Cooper Vision to produkty dla osób, którym zależy na najwyższym komforcie przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia!