• Płatności

platnosci.png


Robiąc zakupy w naszym sklepie wybierz najdogodniejszy dla  siebie sposób płatności. Pamiętaj, że odbiór osobisty i przelew on-line będą najszybsze.

 

Płatność na konto przelewem bankowym

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas mail z potwierdzeniem zamówienia i danymi do wykonania przelewu. Dane będą na firmę GoldenLens.pl Stanisław Szymanek, do której należy sklep soczewkujemy.pl. Czas realizacji standardowego przelewu może trwać do 2 dni roboczych bądź do 5 dni w przypadku wpłaty na poczcie. Jeżeli nie otrzymamy Twojego przelewu, przyślemy Ci przypomnienie mailem.

Dane do przelewu
GoldenLens.pl Stanisław Szymanek
ul. Taborowa 18
02-699 Warszawa
Nr konta: 15 1090 1870 0000 0001 1737 2560

W tytule przelewu podaj numer zamówienia, który otrzymałeś mailem.


Przelewem on-line, blikiem lub kartą

Za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności elektronicznych Sky-Pay możesz zapłacić:

  1. Szybkim przelewem elektronicznym z większości polskich banków. Lista wszystkich dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia.
  2. Kartą kredytową: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
  3. Za pomocą kodu BLIK.
  4. Przez Google Pay lub Apple Pay.
  5. Za pomocą Alior Raty.

    skypaybaner1.png


Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
 

Płatność przy odbiorze w siedzibie firmy

Wybierając odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy przy ul. Taborowej 18 w Warszawie możesz zapłacić gotówką lub kartą podczas odbieru swojego zamówienia.


Warto pamiętać

° Jeżeli chcesz jak najszybciej otrzymać swoje soczewki, wybierz Szybkie płatności Online lub odbierz je osobiście w naszej siedzibie. W przypadku płatności kartą termin dostawy określony w regulaminie liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.
° W powyższych przypadkach weryfikacja płatności trwa do kilkunastu minut, więc od razu będziemy mogli przekazać Twoje zamówienie do realizacji.
° Płatność na konto bankowe potrwa dłużej, bo musimy zaksięgować Twój przelew. Czas realizacji standardowego przelewu to 1-2 dni robocze, przelewy wykonane w dzień roboczy przed weekendem/świętem może do nas dotrzeć dopiero następnego dnia roboczego.
° W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
° W przypadku płatności przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu po poinformowaniu o możliwości odbioru, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą czekamy 7 dni na dokonanie płatności. Po tym terminie zamówienie może zostać anulowane.