• Cliradex chusteczki (20szt.)

Data ważności: sierpień 2021. Naturalne chusteczki do powiek są doskonałe do codziennej higieny oczu. Przynoszą ulgę w podrażnieniu spowodowanym przez zapalenie brzegów powiek, zakażenie Nużeńcem (Demodex) oraz zespół suchego oka.

Brak towaru
190.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 11
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch 11
Paczkomaty InPost 12
Pocztex Kurier 48 12.5
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch (pobranie) 13
Paczkomaty InPost (pobranie) 14
Pocztex Kurier 48 (pobranie) 14.5
Dostępność Niedostępny

Informujemy, że chusteczki Cliradex obecnie są niedostępne. W zamian proponujemy zastąpienie ich płatkami kosmetycznymi I-LID ‘N LASH PLUS o podobnym działaniu. Aby przejść do produktu, kliknij tutaj >> I-LID ‘N LASH PLUS

Chusteczki Cliradex przynoszą wyraźną ulgę w schorzeniach brzegów powiek, przeznaczone są do pielęgnacji w takich schorzeniach jak: zespół suchego oka (szczególnie w ostrym stadium), zapalenie brzegów powiek, demodekoza oczna. Zawierają 4-Terpineol, substancję zabójczą dla nużeńca (Demodex Folliculorum oraz Demodex Brevis). Chusteczki zawierają substancje naturalne i są w 100% wolne od konserwantów. 4-Terpineol jest najważniejszym składnikiem olejku z drzewa herbacianego ze względu na swoje roztoczobójcze, antybakteryjne i przeciwzapalne działanie. Cliradex to naturalna droga do utrzymania powiek i skóry w zdrowiu i czystości.

Wskazówki do stosowania

Stosowanie raz lub dwa razy dziennie, zależnie od rodzaju i ciężkości objawów. Każde opakowanie zawiera 20 chusteczek, każda o wymiarach ok. 5×7,5 cm. W przypadku stwierdzonej demodekozy (obecności nużeńca) zalecane jest stosowanie preparatu przez minimum 60 dni, co wynika z 30-dniowego okresu inkubacji nużeńca. Dla większości osób 3 opakowania Cliradex-u przyniesie dobre rezultaty, a 6 opakowań zapewni pełen komfort i dobrostan.

Pełna instrukcja użytkowania (kliknij tutaj).

Artykuł o nużeńcu na naszym blogu (kliknij tutaj).

Producent Bio-Tissue
Liczba sztuk w opakowaniu 20 szt.
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak