• Soleko Saline sól fizjologiczna (500ml)

Soleko Saline sól fizjologiczna - buforowany izotoniczny roztwór soli fizjologicznej.

Brak towaru
34.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.5
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Punkty Poczta 15.5
Paczkomaty InPost 16
Pocztex Kurier 17
Dostępność Niedostępny

Roztwór soli fizjologicznej o odczynie odpowiadającym pH tkanek i płynów ustrojowych oka, z którymi może się zetknąć. Roztwór soli fizjologicznej jest przeznaczony do płukania soczewek kontaktowych wszystkich typów.

Skład

Kwas etylenodiaminotetraoctowy 0,01%; poliheksametylen biguanidu 0,0002%; chlorek sodu 0,74 g/100 ml; dwuzasadowy fosforan sodu; jednozasadowy fosforan sodu; woda oczyszczona.

Wskazówki do stosowania:

Po otwarciu opakowania zużyć produkt w ciągu 90 dni. Przechowywać w temperaturze od 5° do 30°C. Nie stosować, jeżeli zabezpieczenie opakowania zostało uszkodzone przed pierwszym użyciem produktu. Nie stosować produktu w przypadku uczulenia lub alergii na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnienia lub innych zdarzeń niepożądanych, należy zdjąć soczewki kontaktowe i skonsultować się ze specjalistą. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować produktu po upływie daty przydatności. Nie wolno płukać soczewek kontaktowych wodą z kranu. NIE POŁYKAĆ ROZTWORU. Podczas noszenia soczewek kontaktowych nie stosować leków do oczu, jeżeli nie zostały przepisane przez lekarza. Nie zmieniać systemu do pielęgnacji soczewek kontaktowych bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.

Producent SOLEKO S.P.A.
Pojemność 500 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak