• Sól fizjologiczna Isosol fiolki (30x5ml)

Isosol, to sterylny, buforowany, izotoniczny roztwór soli fizjologicznej bez konserwantów do przemywania wszystkich typów soczewek kontaktowych: miekkich, sztywnych (RGP) i hybrydowych oraz zakładania soczewek skleralnych. Dodatkowo zawiera elektrolity.

Brak towaru
34.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty (płatność z góry) 0
ORLEN Paczka 9.99
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 18.5
Dostępność Niedostępny

Isosol, to sterylny, buforowany, izotoniczny roztwór soli fizjologicznej bez konserwantów do przemywania wszystkich typów soczewek kontaktowych: miekkich, sztywnych (RGP) i hybrydowych oraz zakładania soczewek skleralnych.

 

  • Przemywanie soczewek kontaktowych wszystkich typów i protez oka:

Przemywanie soczewek kontaktowych roztworem soli fizjologicznej bez konserwantów po dezynfekcji usuwa substancje chemiczne, które mogą wywoływać podrażnienia oczu.

  • Aplikacja soczewek ortokeratologicznych:

Stosowanie soczewek ortokorekcyjnych łącznie z płynami zawieraąacymi konserwanty lub z niektórymi substancjami zwilżającymi może prowadzić do powstania obrzęku rogówki. ISOSOL nie zawiera konserwantów i jest wzbogacony elektrolitami wspomagającymi film łzowy. Dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników soczewek ortokorekcyjnych.

  • Napełnianie soczewek skleralnych przed założeniem

Skleralne soczewki kontaktowe wymagają stosowania roztworu o fizjologicznym składzie niezawierającego substancji toksycznych, zapewniającego komfort i kompatybilność.

  • Przemywanie oka

Usunięcie alergenów i zanieczyszczeń z zewnętrznej powierzchni oka zapewnia utrzymanie higieny i zdrowia oczu, przywracając jednocześnie fizjologiczny poziom pH i osmolarność. Preparat można stosować do przemywania oraz przepłukiwania powierzchni oka i worka spojówkowego po zastosowaniu barwników diagnostycznych lub w ramach pierwszej pomocy po kontakcie oka z substancja żrąca

Ulotka informacyjna Isosol (kliknij tutaj).

Producent Vita Research Srl
Liczba sztuk w opakowaniu 30x 5 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.