• Sól fizjologiczna Isosol fiolki (30x0,5ml)

Isosol, to sterylny, buforowany, izotoniczny roztwór soli fizjologicznej bez konserwantów do przemywania wszystkich typów soczewek kontaktowych: miekkich, sztywnych (RGP) i hybrydowych oraz zakładania soczewek skleralnych. Dodatkowo zawiera elektrolity.

32.00
op. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.9
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch 12.9
Paczkomaty InPost 13.49
Pocztex Kurier 13.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 15.49
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch (pobranie) 15.5
Pocztex Kurier (pobranie) 16.5
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 22 855 25 87

Isosol, to sterylny, buforowany, izotoniczny roztwór soli fizjologicznej bez konserwantów do przemywania wszystkich typów soczewek kontaktowych: miekkich, sztywnych (RGP) i hybrydowych oraz zakładania soczewek skleralnych.

 

  • Przemywanie soczewek kontaktowych wszystkich typów i protez oka:

Przemywanie soczewek kontaktowych roztworem soli fizjologicznej bez konserwantów po dezynfekcji usuwa substancje chemiczne, które mogą wywoływać podrażnienia oczu.

  • Aplikacja soczewek ortokeratologicznych:

Stosowanie soczewek ortokorekcyjnych łącznie z płynami zawieraąacymi konserwanty lub z niektórymi substancjami zwilżającymi może prowadzić do powstania obrzęku rogówki. ISOSOL nie zawiera konserwantów i jest wzbogacony elektrolitami wspomagającymi film łzowy. Dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników soczewek ortokorekcyjnych.

  • Napełnianie soczewek skleralnych przed założeniem

Skleralne soczewki kontaktowe wymagają stosowania roztworu o fizjologicznym składzie niezawierającego substancji toksycznych, zapewniającego komfort i kompatybilność.

  • Przemywanie oka

Usunięcie alergenów i zanieczyszczeń z zewnętrznej powierzchni oka zapewnia utrzymanie higieny i zdrowia oczu, przywracając jednocześnie fizjologiczny poziom pH i osmolarność. Preparat można stosować do przemywania oraz przepłukiwania powierzchni oka i worka spojówkowego po zastosowaniu barwników diagnostycznych lub w ramach pierwszej pomocy po kontakcie oka z substancja żrąca

Ulotka informacyjna Isosol (kliknij tutaj).

Producent Vita Research Srl
Liczba sztuk w opakowaniu 30x 5 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak