• Oxy Soft A+B (2x250ml)

Skuteczny, tradycyjny dwustopniowy system pielęgnacyjny, oparty na nadtlenku wodoru, przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji, płukania i przechowywania miękkich oraz hybrydowych soczewek kontaktowych. Delikatny dla oczu, hypoalergiczny, spełnia rygorystyczne normy skandynawskie, posiada prawnie przyznane oznakowanie Allergy Fińskiej Organizacji do Spraw Alergii i Astmy.

Brak towaru
43.80 -9% 39.90
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
43.8
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu -
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty (płatność z góry) 0
ORLEN Paczka 9.99
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 18.5
Dostępność Zadzwoń

System oksydacyjny Piiloset Oxy Soft A+B jest specjalnie polecany dla osób o szczególnie wrażliwych oczach i ze skłonnością do alergii. Główne zalety: wydajny, bezpieczny, hypoalergiczny, nie zawiera Tiomersalu, łatwy w użyciu, bardzo delikatny dla oczu. 

Oxy Soft A jest roztworem czyszczącym i dezynfekującym, produkowanym w oparciu o technologię mikrofiltracji, który zabija i usuwa w ciągu kilku minut najczęściej spotykane rodzaje mikroorganizmów wywołujących zapalenie oka. Płyn musi być zawsze stosowany z płynem neutralizującym Piiloset Oxy Soft B. 

Oxy Soft B jest roztworem neutralizującym i do przechowywania. Zastosowanie biokatalazy uzyskanej w drodze bioinżynierii jako czynnika neutralizującego nadtlenek wodoru z płynu Oxy Soft A całkowicie pozbawia roztwór własności antygenowych (w przeciwieństwie do katalaz zwierzęcych bądź roślinnych); ponadto zapewnia szybką i skuteczną neutralizację - w mniej niż 20 mniut. Dodatkowe składniki płynu Oxy Soft B zapobiegają zanieczyszczeniu roztworu po otwarciu butelki i w czasie przechowywania soczewek. 

Skład płynu Piiloset Oxy Soft A: 
2,5% roztwór nadtlenku wodoru, bardzo skutecznego czynnika dezynfekującego. 

Skład płynu Piiloset Oxy Soft B: 
EDTA zwiększa skuteczność dezynfekcji i usuwa depozyty wapniowe z powierzchni soczewki. Kwas sorbinowy działa jako czynnik dezynfekujący podczas czyszczenia oraz zabezpiecza roztwór przed zanieczyszczeniem drobnoustrojami podczas użycia. Borek sodu stabilizuje pH roztworu na poziomie odpowiednim dla oka. Enzym biokataliza neutralizuje nadtlenek wodoru z płynu Oxy Soft B.

Wskazówki do stosowania

Zużyć w ciągu 2 m-cy od otwarcia butelki.

Oznakowanie Allergy dla wrażliwych oczu (kliknij tutaj).

Producent Piiloset
Pojemność 250 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.