• I-DROP MGD sterylne krople do oczu (10ml)

I-DROP MGD, to sterylne krople do oczu zawierające kwas hialuronowy, substancje osmoprotekcyjne i bioprotekcyjne. Nie zawierają konserwantów. Zapewniają nawilżenie i ochronę oka. Poprawiają i stabilizują film łzowy oraz redukują parowanie łez.

169.00
op. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12.9
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch 12.9
Paczkomaty InPost 13.49
Pocztex Kurier 13.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 15.49
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch (pobranie) 15.5
Pocztex Kurier (pobranie) 16.5
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 22 855 25 87

I-DROP MGD to nowoczesne, zaawansowane technologicznie innowacyjne sztuczne łzy wyprodukowane w Kanadzie. To sterylne, wolne od konserwantów wiskoadaptacyjne krople oczne o wysokiej jakości. Krople oczne I-DROP MGD przynoszą długotrwałą ulgę w zespole suchego oka (ZSO) związanym z dysfunkcją gruczołów Meiboma (MGD) oraz przy dyskomforcie spowodowanym podrażnieniami oka związanymi z ekspozycją na wiatr, słońce, wodę lub inne czynniki. Do stosowania jako nawilżenie i ochrona powierzchni oka przed podrażnieniami lub dla łagodzenia objawów.

Krople zawierają 0,20% kwasu hialuronowego oraz substancje osmoprotekcyjne i bioprotekcyjne, które poprawiają jakość i stabilizują warstwę lipidową filmu łzowego, redukując tym samym parowanie łez.

Wskazówki do stosowania:

Krople I-DROP MGD należy aplikować zakraplając 1 kroplę pod dolną powiekę lub bezpośrednio na rogówkę podrażnionego oka. Końcówka butelki zawiera zawór, uniemożliwiający powrót do butelki wyciśniętym wcześniej kroplom preparatu. Rozwiązanie to pozwala zachować sterylność kropli znajdujących się w butelce.

Skład:

I-DROP MGD zawiera polimer fosforylocholiny, chlorek sodu, hialuronian sodu, glicerynę i fosforan sodu. Krople są sterylne i wolne od konserwantów. Butelka zawiera 10 ml kropli.

Producent I-MED PHARMA
Pojemność 10 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak