• I-DROP MGD sterylne krople do oczu (10ml)

I-DROP MGD, to sterylne krople do oczu zawierające kwas hialuronowy, substancje osmoprotekcyjne i bioprotekcyjne. Nie zawierają konserwantów. Zapewniają nawilżenie i ochronę oka. Poprawiają i stabilizują film łzowy oraz redukują parowanie łez.

169.00
op. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty (płatność z góry) 0
ORLEN Paczka 9.99
Paczkomaty InPost 17
Kurier InPost 18.5
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 22 855 25 87

I-DROP MGD to nowoczesne, zaawansowane technologicznie innowacyjne sztuczne łzy wyprodukowane w Kanadzie. To sterylne, wolne od konserwantów wiskoadaptacyjne krople oczne o wysokiej jakości. Krople oczne I-DROP MGD przynoszą długotrwałą ulgę w zespole suchego oka (ZSO) związanym z dysfunkcją gruczołów Meiboma (MGD) oraz przy dyskomforcie spowodowanym podrażnieniami oka związanymi z ekspozycją na wiatr, słońce, wodę lub inne czynniki. Do stosowania jako nawilżenie i ochrona powierzchni oka przed podrażnieniami lub dla łagodzenia objawów.

Krople zawierają 0,20% kwasu hialuronowego oraz substancje osmoprotekcyjne i bioprotekcyjne, które poprawiają jakość i stabilizują warstwę lipidową filmu łzowego, redukując tym samym parowanie łez.

Wskazówki do stosowania:

Krople I-DROP MGD należy aplikować zakraplając 1 kroplę pod dolną powiekę lub bezpośrednio na rogówkę podrażnionego oka. Końcówka butelki zawiera zawór, uniemożliwiający powrót do butelki wyciśniętym wcześniej kroplom preparatu. Rozwiązanie to pozwala zachować sterylność kropli znajdujących się w butelce.

Skład:

I-DROP MGD zawiera polimer fosforylocholiny, chlorek sodu, hialuronian sodu, glicerynę i fosforan sodu. Krople są sterylne i wolne od konserwantów. Butelka zawiera 10 ml kropli.

Producent I-MED PHARMA
Pojemność 10 ml
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.