• Biofinity Energys (3szt.)

Biofinity Energys to nowoczesna silikonowo-hydrożelowa miękka soczewka kontaktowa o wysokiej przepuszczalności tlenowej i wysokim uwodnieniu. Nowość dla pacjentów używających soczewek sferycznych.

Moc soczewek
Promień krzywizny
8,60 mm
68.50
op. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7-10 dni roboczych
Cena przesyłki 12.9
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Odbiór osobisty 0
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch 12.9
Paczkomaty InPost 13.49
Pocztex Kurier 13.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 15.49
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch (pobranie) 15.5
Pocztex Kurier (pobranie) 16.5
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 22 855 25 87

Konstrukcja Digital Zone Optics pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu związane z obciążeniem akomodacji bez wpływu na widzenie na odległość. Użytkownicy urządzeń cyfrowych mogą przerzucać wzrok pomiędzy wieloma urządzeniami oraz na odległości dalekie bez wysiłku i z większym komfortem. Przednia powierzchnia soczewki powstała poprzez nałożenie wielu asferycznych powierzchni w całym obszarze strefy optycznej. Technologia Aquaform przyciąga i wiąże wodę w materiale soczewki pomagając zmniejszyć uczucie suchości oczu.

Soczewki Biofinity Energys mają unikalną strefę optyczną Digital Zone Optics, która pomaga zmniejszyć zmęczenie wzroku spowodowane patrzeniem na urządzenia cyfrowe w bliskiej odległości. To unikalna konstrukcja stymulująca dodatkową moc w całej strefie optycznej, umożliwiająca przerzucanie wzroku pomiędzy wieloma urządzeniami oraz na odległości dalekie bez wysiłku i z większym komfortem. Soczewki Biofinity Energys dopasowuje się jak soczewki jednoogniskowe.

 

image

image

Producent Cooper Vision
Tryb noszenia Soczewki miesięczne
Liczba sztuk w opakowaniu 3 szt.
Promień krzywizny (BC) 8,60 mm
Średnica (DIA) 14,00 mm
Uwodnienie (%) 48%
Materiał AQUAFORM™ - Comfilcon A
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak