• 3x Cliradex chusteczki (3x20szt.) DARMOWA DOSTAWA

Data ważności: sierpień 2021. 3 opakowania chusteczek Cliradex po 20 szt. Naturalne chusteczki do powiek są doskonałe do codziennej higieny oczu. Przynoszą ulgę w podrażnieniu spowodowanym przez zapalenie brzegów powiek, zakażenie Nużeńcem (Demodex) oraz zespół suchego oka.

Brak towaru
565.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (płatność przy odbiorze) 0
Pocztex Kurier 48 0
Paczkomaty InPost 0
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost (pobranie) 14
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch (pobranie) 14.5
Pocztex Kurier 48 (pobranie) 16
Dostępność Niedostępny

Informujemy, że chusteczki Cliradex obecnie są niedostępne. W zamian proponujemy zastąpienie ich płatkami kosmetycznymi I-LID ‘N LASH PLUS o podobnym działaniu. Aby przejść do produktu, kliknij tutaj >> I-LID ‘N LASH PLUS

Chusteczki Cliradex przynoszą wyraźną ulgę w schorzeniach brzegów powiek, przeznaczone są do pielęgnacji w takich schorzeniach jak: zespół suchego oka (szczególnie w ostrym stadium), zapalenie brzegów powiek, demodekoza oczna. Zawierają 4-Terpineol, substancję zabójczą dla nużeńca (Demodex Folliculorum oraz Demodex Brevis). Chusteczki zawierają substancje naturalne i są w 100% wolne od konserwantów. 4-Terpineol jest najważniejszym składnikiem olejku z drzewa herbacianego ze względu na swoje roztoczobójcze, antybakteryjne i przeciwzapalne działanie. Cliradex to naturalna droga do utrzymania powiek i skóry w zdrowiu i czystości.

Wskazówki do stosowania

Stosowanie raz lub dwa razy dziennie, zależnie od rodzaju i ciężkości objawów. Każde opakowanie zawiera 20 chusteczek, każda o wymiarach ok. 5×7,5 cm. W przypadku stwierdzonej demodekozy (obecności nużeńca) zalecane jest stosowanie preparatu przez minimum 60 dni, co wynika z 30-dniowego okresu inkubacji nużeńca. Dla większości osób 3 opakowania Cliradex-u przyniesie dobre rezultaty, a 6 opakowań zapewni pełen komfort i dobrostan.

Pełna instrukcja użytkowania (kliknij tutaj).

Artykuł o nużeńcu na naszym blogu (kliknij tutaj).

Producent Bio-Tissue
Liczba sztuk w opakowaniu 3x 20 szt.
Długa data ważności Tak
Produkt medyczny Tak